Multimedia ( Görüntülü )
Multimedia ( Sesli )
Anket
Radyomuzda En Fazla Ne Olmasını İstersiniz.?..
Sohbet
İlahi
Ezgi
Yayıncı (dj)
 
Açık kadınların karşısına geçen Hocalara dikkat!
 
 
Değerli Müslümanlar, hepinizin malumu olduğu üzere Tv kanallarında bazı programlar yapılmataktadır. İslam’ın “öteki” leştirildiği, “gündem” in ihtilafa çekilmek istendiği programlarda nedense hep başı açık, gayri ahlaki giyinen, karşısına aldığı “hoca” vasıflı adamların önünde “rahat” tavırlarıyla dikkat çeken sunucular “dinden”konuşuyorlar.

13-07-2015

 

   Sanki çok meraklıymış gibi soru sorup, yorum yapıyorlar.

   Dikkatimizi çeken husus şu oldu, bu sunucular özellikle Ehli Sünnetin ittifak ettiği ancak bid’at ehlinin reddettiği hususları gündeme getiriyorlar. Bu konular genellikle Nuzul-ü İsa, Mehdi, Kabir azabı, cennetin şuan var oluşu, huriler gibi meseleler ve benzerleri oluyor.

   Mesela bu programa çıkardığı hocaya “çok meraklı bir ede ile” sorup cevabını öyle böyle alıyor. Daha sonraki programa bir ilahiyatçı çıkartıp yine daha önce hiç sormamış gibi meraklı bir eda ile sorup inkar ettiriyor.

   Böylelikle kafirlerin itiraf ettiği gibi Müslümanları neye inanacakları hususunda şüpheye düşürüyorlar.

DİN KONUŞANLARA BAK!

   Allah’ın gönderdiği en mükemmel ve son din olan İslam’ı konuşan, tartışmaya açan sunucuya bak! Tepeden tırnağa boyalı, vücudunu teşhir eden, tesettüre riayet etmemekle açıkça Allah’a isyan halinde olan kadın “İslam”ın temel esaslarını, itikadi konularını, ibadet yönünü tartışmaya açıyor.

   Ve Diyanet dahil kimse “siz kimsiniz ki bunu konuşma cüretini gösteriyorsunuz, ve hatta tartışmaya açıyorsunuz, bu konuda ehliyetiniz var mı” demiyor, sorgulamıyor.

AÇIK KADINLARIN KARŞISINA ÇIKAN HOCA(!)LARA DİKKAT!

   Aynı şekilde bu sunucuların karşısına çıkan hocalara da bir bakın hele. Allahu Teala sadece açık olanlara değil, kadınlara bakmayı haram kılmışken, Allah’a isyan eden bir kadının karşısına geçip, gözlerinin içine baka baka, onu tepeden tırnağa süze süze nasıl da “İSLAM“dan dem vuruyorlar.

   Rabbimiz buyuruyor ki: “Mü’min erkeklere söyle, gözlerini haramdan sakınsınlar, ırzlarını korusunlar. Bu davranış onlar için daha temizdir. Şüphe yok ki, Allah onların yaptıklarından hakkıyla haberdardır.” (Nur 30)

   Görmüyor musunuz? Bu adam alenen halkın karşısında haram işliyor. Nasıl oluyor da haram işlerken, Allah’a isyan halindeyken bize “İslam’dan” ve “Kur’andan”anlatacak?

   Elinde içki şişesi ile çıkıp bir yandan yudumlarken diğer yandan bize İslam’dan bahseden bir adama halk itibar eder mi? Etmez değil mi?

   Aynı şey işte! O ne kadar haram ise bu da o kadar haramdır. Hem de haramı“hocalık” sıfatıyla işlediği için meşrulaştırma (halkın nazarında helal gibi algılanmasına sebep olma) gibi bir felakete de sebep olmaktadırlar.

   Bu gibi insanlara Fasık-ı mütecahir denilir.

İŞTE ÜMMETİN HALİ

   Kadın açılmış saçılmış açıkça Allah’a isyan halinde, İlahiyatçı geçmiş karşısına alenen Allah’a isyan halinde ve bunlar “İSLAM”dan dem vuruyorlar. İslam’ın temel kaidelerini, itikat meselelerini tartışmaya açıyorlar.

   Bu ne büyük felakettir, ne büyük cinayettir.

   Uyarıyoruz! Allah’a alenen isyan eden bir sunucuyu bir hocayı dinlemeyin, söylediklerine itibar etmeyin. Hakkı söylüyor olsa bile hakkı ondan almayın. Hakkı HAK ehlinden alın.

   Ehli Sünnet olduğunu bildiğiniz bir hoca bile bu şekilde bir programa konuk oluyorsa ona da bir ünlem (acaba) koyun.

   Çünkü Allah’ın dininden taviz verip alenen günah işleyen, halkın karşısında bu günaha düşmekten kendini korumayan her kişinin Allah’ın dininden taviz vermesi mümkün olacaktır.

 

Bu yazi 4391 defa okunmustur...

KATEGORİDEKİ DİĞERLERİ

13-07-2015 - 15:44       Açık kadınların karşısına geçen Hocalara dikkat!

- 00:59       Mevlid Kandili

08-12-2014 - 23:22       Dini Alaya Alan Fıkralara Gülmek

Arama
Üye Giriş / Kayıt
Kullanıcı Adı
Şifre
 
Kayıt Ol Şifremi Unuttum
YAZILAR
Hava Durumu
NIGDE
İstatistikler
Tekil (Bugün 289
Toplam 8096585
En Fazla 26932
Ortalama 2160
Üye Sayısı 18819
Bugün Üye Olan 0

islami sohbet | Dini Sohbetler | Canli ilahi Radyonuz | Radyo islam |

24 Saat Canli ilahi Radyo Ğ­slam Tьm Haklarэ Saklэdэr Tasarэm & Yazэlэm : Network : Bu site Bir Gurbetci Organizasyon Kurulusudur.